Дизајнирај сè. Планирај сè.

Мени за храна
Мени за храна

Негувајте ги младите умови со нашата функција за планирање на менито, промовирајќи здрави навики за исхрана во вашиот центар за грижа за деца.

Активности
Активности

Збогатете го развојот на децата со разновидни активности, прилагодени на нивните интереси и раст.

Настани
Настани

Светкувајте прекрасни моменти и постигнувања заедно со нашата функција за планирање на настани, додавајќи допир на магија на вашиот центар.

Термини
Термини

Држете го сите на распоред со лесно закажување на термини, подстичајќи гладок тек на активности и интеракции во вашиот центар.

 Дизајнирај сè. Планирај сè.
Креирајте календар
Креирајте календар

Креирајте и управувајте со динамични календари за активности и настани во вашата центар за детска градинка со леснотија.

Изберете членови
Изберете членови

Прилагодете ги вашите планови со доделување на правилните членови, обезбедувајќи добро организирана и ефикасна работа на детска градинка.

Извести членови
Извести членови

Веднаш известете го вашиот тим со ажурирања во реално време преку известувања и е-пошта, со што ги држите сите во тек.

Сите Карактеристики

Присуство
Присуство

Погледнете го дневното присуство на деца, генерирајте записи за датуми или месеци.

Центар за управување
Центар за управување

Администраторите лесно пристапуваат до деталите на центарот од далечина преку интерфејс што е лесен за користење.

Дигитални извештаи
Дигитални извештаи

Инстант извештаи за родители на нашата платформа, не се потребни рачни ажурирања.

Регистрација преку интернет
Регистрација преку интернет

Лесна регистрација, прецизни податоци за родителите и персоналот.

Пораки со родители
Пораки со родители

Поттикнување соработка помеѓу родителите и воспитувачите за успехот на вашите деца.

Наплата
Наплата

Автоматизирајте ги фактурите, следете ги плаќањата, а родителите ќе бидат задоволни од лесната апликација.

Управување со персоналот
Управување со персоналот

Администраторите и персоналот функционираат заедно, споделуваат информации, ја подобруваат тимската работа.

Планирање
Планирање

Поедноставете ја грижата за децата: наставна програма, менија, настани и состаноци со родители, сѐ-во-едно.

Апликација сѐ-во-едно
Апликација сѐ-во-едно

Управувајте со родителите, децата, часовите, воспитувачите и наплатата во една платформа лесна за користење и целосен преглед.

Што клиентите велат

star star star star star

5/5 ѕвезди

|

Често Поставувани Прашања

Што е KidsDay?

Апликацијата KidsDay е софтвер за дневен престој на деца дизајниран да го поедностави и олесни управувањето со центрите за дневен престој на деца, предучилишните установи и програмите после училиште. Тој нуди низа функции за подобрување на комуникацијата, распоредот, наплатата и севкупната ефикасност.

За да започнете да ја користите апликацијата KidsDay, може да ја посетите веб-страницата, да регистрирате сметка и да го комплетирате процесот на вклучување. Достапни се обука и поддршка што ќе ви помогнат да започнете.

Апликацијата KidsDay е дизајнирана да биде многу достапна и може непречено да се користи на повеќе уреди и платформи. Без разлика дали сакате да ја користите на вашиот паметен телефон, таблет или лаптоп со iOS или Android, KidsDay нуди корисничко искуство кое ви овозможува да управувате со активностите и информациите за чување на децата од уредот што најмногу ви одговара.

Дигитализирањето со KidsDay го рационализира работењето на вашата градинка со елиминирање на хартиените записи, овозможувајќи следење на рутините во реално време, поедноставување на управувањето со персоналот и автоматизирање на наплатата и договорите. Ова резултира со зголемена ефикасност, заштеда на време и намалување на административните задачи.

Апликацијата KidsDay може значително да го намали времето што воспитувачите го поминуваат во креирање извештаи што им овозможува поефикасно да ги извршуваат задачите. Многу воспитувачи откриваат дека можат да ги напишат извештаите за часовите за само 4-5 минути.

Започнете Денес! БЕСПЛАТНО.

Започнете вашиот Пробен Период
Закажете Демо